Witamy w GUNA POLSKA

Firma Regenova Therapeutics s.c. powstała z myślą o ludziach, którzy na co dzień zmagają się z bólem. Mając świadomość doraźnego działania większości leków przeciwbólowych czy suplementów diety szukaliśmy produktu, który przyniesie trwałą ulgę w cierpieniu. Chcieliśmy by był to produkt naprawdę skuteczny i godny zaufania. Udało się! Nasze poszukiwania okazały się owocne i w 2010 roku rozpoczęliśmy dystrybucję wyrobów medycznych firmy GUNA S.p.a., preparatów zawierających kolagen stosowany w leczeniu schorzeń bólowych w układzie mięśniowo - szkieletowym. Wybór okazał się słuszny. Minęło kilkanaście lat, a my możemy poszczycić się licznym zespołem oraz rzeszą zadowolonych i wdzięcznych pacjentów, których życie dzięki naszym produktom nabrało nowej, pozytywnej energii. Dziś firma Regenova Therapeutics s.c. jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce unikalnych i skutecznych w leczeniu bólu wyrobów medycznych Guna Collagen Medical Devices.

Skuteczność potwierdzona badaniami.


Guna Collagen Medical Devices produkowane są w firmie Guna S.p.a. z siedzibą w Mediolanie. Jest to wiodąca na włoskim rynku firma farmaceutyczna, działająca od 1983 roku i posiadająca bogatą tradycję opartą na wieloletnim doświadczeniu. Szybki rozwój i szeroko zakrojone badania naukowe sprawiły, że w 1989 roku włoskie Ministerstwo Zdrowia wydało zgodę na prowadzenie przez Guna S.p.a. produkcji leków farmaceutycznych. Długie lata pracy w laboratoriach zaowocowały produkcją nie tylko leków, ale też suplementów diety i dermokosmetyków.

Co nas przekonało, że właśnie z Guna S.p.a. podjęliśmy walkę z bólem?

  • status jednego z najnowocześniejszych laboratoriów farmaceutycznych na świecie zajmujących się produkcją leków, sprzętu medycznego i dermokosmetyków,
  • posiadanie certyfikatu potwierdzającego spełnianie międzynarodowych norm GMP (Good Manufacturing Practice), normy ISO 9001:2008 oraz ISO 13485:2012,
  • szerokie grono specjalistów zaangażowanych w badania naukowe, których doświadczenie i bogata wiedza medyczna są gwarancją wysokiej jakości i skuteczności produktów,
  • ogromne inwestycje finansowe na badania i rozwój,
  • dystrybucja potwierdzona zaufaniem w ponad 30 krajach na świecie, również w USA,
  • wsparcie towarzystw medycznych i naukowych, które zapewniają intensywną edukację oraz programy szkoleniowe dla lekarzy i farmaceutów.

Nasza misja


Misją firmy Regenova Therapeutics s.c. jest poprawa jakości życia pacjentów i uwolnienie ich od bólu poprzez dostarczanie sprawdzonych produktów, najnowocześniejszej wiedzy dotyczącej ich stosowania oraz współpraca z klientami oparta na wzajemnym zaufaniu. Więź, którą budujemy bazuje na wspólnych celach i korzyściach. Oferujemy profesjonalną obsługę lekarzy, aptek i pacjentów zapewniając szybki i łatwy dostęp do naszych produktów.
Polski rynek nasycony jest produktami stosowanymi w leczeniu bólu. Część z nich uśmierza dolegliwości doraźnie, nie likwidując przyczyny. Znaczna większość ma ograniczenia w stosowaniu związane z wiekiem, stanem zdrowia pacjenta jak również obszarem leczenia. My dostrzegliśmy ten problem i postanowiliśmy wprowadzić innowacyjne produkty Guna Collagen Medical Devices. Jest to sprawdzona alternatywa w leczeniu bólu kręgosłupa, stawów i urazów mięśniowo - powięziowych.

Może być również stosowana jako produkt uzupełniający terapii. Sekretem produktów Guna Collagen Medical Devices jest zawartość kolagenu, który w przeciwieństwie do znanych suplementów diety aplikuje się pacjentowi w iniekcji. Podany w ten sposób kolagen pomaga przebudować i zastępuje tkanki układu narządu ruchu, wzmacnia je i chroni, co skutkuje widoczną i odczuwalną poprawą struktury i funkcji układu mięśniowo - szkieletowego. Potwierdzone badaniami bezpieczeństwo preparatów Guna Collagen Medical Devices pozwala naszym lekarzom doskonale znającym mechanizm działania kolagenu, swobodnie decydować o wdrożeniu terapii w nowych schorzeniach, nawet u najbardziej wymagających i trudnych pacjentów. To nasz cel i największa radość - uwalnianie od bólu i zapewnienie poprawy jakości życia!

Jesteśmy z siebie dumni, ale nie zatrzymujemy się w zachwycie i dalej idziemy do przodu. Wieloletnie doświadczenie, ogromne zaangażowanie oraz zwykła, ludzka chęć niesienia pomocy ugruntowały naszą pozycję na polskim rynku. Jesteśmy postrzegani jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie. Dynamiczny rozwój naszej firmy jest możliwy dzięki stałej i owocnej współpracy z zaufanymi lekarzami oraz stałemu podnoszeniu kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu. Niewątpliwie wpływa na niego również odkrywanie nowych możliwości zastosowania preparatów Guna Collagen Medical Devices. Każdy dzień przynosi nam nowe doświadczenia w zastosowaniu kolagenu w kolejnych jednostkach chorobowych czy problemach pacjentów. Pozwoliło nam to na otwarcie się na inne specjalizacje niezwiązane z leczeniem bólu, ale również wpływające na poprawę komfortu i jakości życia pacjentów. Są nimi między innymi medycyna estetyczna, stomatologia, ginekologia, czy leczenie trudno gojących się ran. Życie jest jedno. Cieszymy się, że właśnie do Twojego możemy wnieść radość związaną z poprawą zdrowia!