o nasSwoją działalność rozpoczęliśmy w 2010r od dystrybucji produktów firmy GUNA.
Obserwując polski rynek dostrzegliśmy potrzebę wprowadzenia innowacyjnego produktu czyli Collagen Medical Devices, jako alternatywy dla kwasu hialuronowego w leczeniu bólu.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku oraz opinię rzetelnego i wiarygodnego partnera w biznesie. Stała współpraca z naszymi lekarzami, szkolenia i przekonanie pacjentów do naszych produktów umożliwiło dynamiczny rozwój firmy.


Guna S.p.a. to wiodąca, włoska firma farmaceutyczna. Zajmuje się badaniami naukowymi, produkcją leków, suplementów diety i dermokosmetyków. Działa na rynku medycznym od 1983 roku. Jej siedziba znajduje się w Mediolanie.

Guna S.p.a. posiada certyfikat ISO 9001.

Włoskie Ministerstwo Zdrowia w 1989 roku wydało zgodę na prowadzenie przez Guna S.p.a. produkcji leków farmaceutycznych. Guna Laboratory posiada między­narodowy certyfikat potwierdzający spełnianie międzynarodowych norm GMP (Good Manufacturing Practice – Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Dział produkcji do produkcji leków, sprzętu medycznego i kosmetyków jest uzna­wany za jedno z najnowocześniejszych laboratoriów farmaceutycznych na świe­cie. Produkty Guna S.p.a. są dystrybuowane w ponad 20 krajach. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie w Stanach Zjednoczonych na innowacyjne i nowoczesne rozwiązania zdrowotne, GUNA rozszerzyła swój rynek odbiorców o Amerykę Północną. W 2006 roku, GUNA Inc, amerykański podmiot zależny, mieszczący się aktualnie w Whitehall PA, udostępnił swoje technologie amerykań­skim lekarzom i specjalistom, dając im możliwość korzystania z produktów oraz przełomowych rozwiązań technologicznych.

Do dziś Guna S.p.a. zarejestro­wała w agencji FDA ponad 100 produktów.

Za priorytet stawiamy sobie stanie się perfekcyjnym dystrybutorem skierowanym na potrzeby naszych klientów.

Bazujemy na profesjonalnej obsłudze lekarzy, aptek i  pacjentów zapewniając prosty i szybki dostęp do produktów.

Nasza strategia oparta jest na wspólnych celach i korzyściach.

Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.