W dniach 16-18 listopada 2017 mieliśmy wyjątkową okazję uczestniczenia w nadzwyczajnym wydarzeniu, jakim był II Zjazd Polskiego Towarzystwa Artroskopowego, odbywający się w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi.

W II Zjeździe Polskiego Towarzystwa Artroskopowego wzięło udział ponad 800 osób, w tym wielu znakomitych specjalistów z zakresu chirurgii artroskopowej stawów z Polski, Europy i świata.

 

Swoją obecnością uświetnili zjazd m.in. Robert LaPrade, David Dejour, Alessandro Lelli, Bruce Reider, John Tokish i Pietro Randelli. Warto podkreślić, iż Pietro Randelli wielokrotnie w swoich pracach naukowych opisywał działanie Collagen Medical Devices  firmy GUNA. Wykład inauguracyjny wygłosił wybitny specjalista, legenda chirurgii barku, profesor Richard Hawkins.

Przez 3 dni, równolegle na 4 salach konferencyjnych, wygłoszonych zostało ponad 100 wykładów. Dzięki tak dużej różnorodności, każdy mógł wziąć udział w interesującej go najbardziej sesji. Niech to wyjątkowe wydarzenie obudzi w każdym z nas jeszcze większą motywację do dalszego zdobywania wiedzy i rozwoju naukowego. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających. Z przyjemnością przekazaliśmy odwiedzającym kluczowe informacje na temat naszych produktów. Do zobaczenia na następnej konferencji!