W dniu 24.02.2018 odbyła się pierwsza konferencja pt. "Psychiatria Sportu" w Łodzi w Hotelu Hilton. W trakcie  trwania konferencji wystąpienia wygłosili specjaliści z wielu dziedzin, zarówno bezpośrednio zaangażowani w sport, jak trenerzy i działacze sportowi jak również interdyscyplinarny zespół lekarzy: psychiatrzy, ortopedzi, kardiolodzy.

W dniu 17.02.2018 roku odbyło się szkolenie pt. „techniki mezoterapii w zespołach bólowych kręgosłupa.”  w poradni rehabilitacyjno-lekarskiej trimedic w łodzi. Szkolenie zostało przeprowadzone przez dr Agnieszkę Kubiak-Wojtczak.

W dniu 20 stycznia 2018 roku zostało zorganizowane w Czeladzi szkolenie które poprowadziła Pani dr Jolanta Janowska Fabianowicz pt.: „Proloterapia w leczeniu narządu ruchu - wprowadzenie do mezoterapii”. W szkoleniu uczestniczyli lekarze z pobliskich przychodni.

W dniu 13.01.2018 roku odbyło się  kolejne szkolenie zorganizowane przez Panią Annę Dudek w Centrum Terapii Kręgosłupa we Wrocławiu. Szkolenia organizowane są cyklicznie w zależności od liczby chętnych. Szkolenie poprowadzili dr Jarosław Jawny wraz z dr Julią Jawny.