Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Rehabilitacji, (Neuro)Ortopedii i Komunikacji Medycznej, która odbędzie się 9-10 maja 2019 r. w Łodzi.

W dniu 24.02.2018 odbyła się pierwsza konferencja pt. "Psychiatria Sportu" w Łodzi w Hotelu Hilton. W trakcie  trwania konferencji wystąpienia wygłosili specjaliści z wielu dziedzin, zarówno bezpośrednio zaangażowani w sport, jak trenerzy i działacze sportowi jak również interdyscyplinarny zespół lekarzy: psychiatrzy, ortopedzi, kardiolodzy.

W dniu 17.02.2018 roku odbyło się szkolenie pt. „techniki mezoterapii w zespołach bólowych kręgosłupa.”  w poradni rehabilitacyjno-lekarskiej trimedic w łodzi. Szkolenie zostało przeprowadzone przez dr Agnieszkę Kubiak-Wojtczak.

W dniu 20 stycznia 2018 roku zostało zorganizowane w Czeladzi szkolenie które poprowadziła Pani dr Jolanta Janowska Fabianowicz pt.: „Proloterapia w leczeniu narządu ruchu - wprowadzenie do mezoterapii”. W szkoleniu uczestniczyli lekarze z pobliskich przychodni.